Naše pečivo si zapamatujete

Aktuálně - objednávky

Vážení zákazníci, příjem objednávek vánočního cukroví pro Vánoce 2017 je v plném proudu. Vyberte si z naší nabídky, poté můžete učinit svoji objednávku prostřednictvím kontaktů.
Přejeme Vám příjemný den.

Termíny rozvozu

Pro letošní rok jsme pro Prahu stanovili dva rozvozové termíny - buď 19. nebo 20. prosince. Více detailů ohledně ostatních lokalit naleznete zde.

Vánoční medovník

Vánoční medovník Chcete-li si i o Vánocích pochutnat na tomto vynikajícím dezertu, podívejte se na naši vánoční nabídku.

Bezlepkové dobroty

Bezlepkový makový řez s drobenkou
Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás bezlepkové dobroty, které jsou pečeny buď ze samokypřící, rýžové nebo kukuřičné mouky. Používáme i bezlepkový kypřící prášek tak, aby bezlepkové bylo opravdu bezlepkové. Více informací o výrobcích najdete v sekci bezlepkové.

Objednávka a platba cukroví

Objednávky

U nás ctíme právo zákazníka na jeho vlastní chuť, proto nenutíme ke koupi cukroví v hotových balíčcích s pevně stanoveným obsahem, ale dáváme zákazníkovi možnost vybrat si cukroví plně podle jeho preferencí.

V zásadě máte tedy dvě možnosti. Pokud chcete mlsat všechny druhy, stačí když do objednávky uvedete, že se jedná o mix a zmíníte celkovou váhu objednávky (ve výsledku pak bude každý druh zastoupen ve stejném váhovém poměru).
Druhou možností je pak si vybrat jednotlivé druhy a k nim váhu. Například ti, kdož mají rádi krémové, mohou objednat jenom druhy, které jim vyhovují (např. 1kg ořechů, 0,5kg báboviček a 0,5kg trubiček) nebo například lidé, kteří si musí dávat pozor na přítomnost ořechů si objednají druhy, které je neobsahují (třeba 1kg banánků, 1kg kokosu a 2kg lineckého).

  • Co vše uvést do objednávky:
  • Vaše jméno a příjmení
  • Vaši adresu
  • Termín, na který má být cukroví připraveno k vyzvednutí nebo doručeno na zadanou adresu (pro rok 2017 termíny mezi 18. až 21. prosincem)
  • Váš email (pokud objednáváte emailem, zkopírujeme si jej z příchozí zprávy)
  • Váš telefon (pro případ, kdy je nutno dojednat nějaké detaily nebo když při rozvozech dopředně voláme, že se blížíme)
  • zda si cukroví raději vyzvednete sami osobně a nebo zda je budete chtít dopravit na Vámi zadanou adresu (v případě dopravy můžete i zmínit, zda můžeme cukroví přivézt ve večerních hodinách - dopředu vždy voláme cca půl až jednu hodinu před doručením, abychom se neminuli)

Platby

Po přijetí Vaší objednávky provedeme její kalkulaci. Poté Vás požádáme o úhradu zálohy ve výši poloviny celkové ceny převodem na náš bankovní účet. Přijetí platby Vám potvrdíme emailovou zprávou. Druhou polovinu platby zaplatíte při předání cukroví. V případě zasílání cukroví balíčkem České pošty lze druhou polovinu platby realizovat dobírkou (případně provést napoprvé úhradu celé částky převodem na účet).

Osobní odběry

Veškeré informace o OSOBNÍCH ODBĚRECH.

Jak objednat

Podstatné detaily k objednávce naleznete v této sekci.

Oblíbený citát

Nezáleží na tom, podle jakého receptu se přesně vaří, ale na tom, s jakou láskou se to dává dohromady.

Vykoupíme ořechy

Vážení návštěvníci našeho webu, rádi od Vás vykoupíme kvalitní vlašské ořechy z Vašich stromů.
Kontaktovat nás můžete zde.
Děkujeme Vám.