Naše pečivo si zapamatujete

Bezlepkové dobroty

Bezlepkový makový řez s drobenkou
Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás bezlepkové dobroty, které jsou pečeny buď ze samokypřící, rýžové nebo kukuřičné mouky. Používáme i bezlepkový kypřící prášek tak, aby bezlepkové bylo opravdu bezlepkové. Více informací o výrobcích najdete v sekci bezlepkové.

Objednávka a platba cukroví

Objednávky

U nás ctíme právo zákazníka na jeho vlastní chuť, proto nenutíme ke koupi cukroví v hotových balíčcích s pevně stanoveným obsahem, ale dáváme zákazníkovi možnost vybrat si cukroví plně podle jeho preferencí.

V zásadě máte tedy dvě možnosti. Pokud chcete mlsat všechny druhy, stačí když do objednávky uvedete, že se jedná o mix a zmíníte celkovou váhu objednávky (ve výsledku pak bude každý druh zastoupen ve stejném váhovém poměru).
Druhou možností je pak si vybrat jednotlivé druhy a k nim váhu. Například ti, kdož mají rádi krémové, mohou objednat jenom druhy, které jim vyhovují (např. 1kg ořechů, 0,5kg báboviček a 0,5kg trubiček) nebo například lidé, kteří si musí dávat pozor na přítomnost ořechů si objednají druhy, které je neobsahují (třeba 1kg banánků, 1kg kokosu a 2kg lineckého).

  • Co vše uvést do objednávky:
  • Vaše jméno a příjmení
  • Vaši adresu
  • Termín, na který má být cukroví připraveno k vyzvednutí nebo doručeno na zadanou adresu (pro rok 2015 termíny mezi 16. až 19. prosincem)
  • Váš email (pokud objednáváte emailem, zkopírujeme si jej z příchozí zprávy)
  • Váš telefon (pro případ, kdy je nutno dojednat nějaké detaily nebo když při rozvozech dopředně voláme, že se blížíme)
  • zda si cukroví raději vyzvednete sami osobně a nebo zda je budete chtít dopravit na Vámi zadanou adresu (v případě dopravy můžete i zmínit, zda můžeme cukroví přivézt ve večerních hodinách - dopředu vždy voláme cca půl až jednu hodinu před doručením, abychom se neminuli)

Platby

Po přijetí Vaší objednávky provedeme její kalkulaci. Poté Vás požádáme o úhradu zálohy ve výši poloviny celkové ceny převodem na náš bankovní účet. Přijetí platby Vám potvrdíme emailovou zprávou. Druhou polovinu platby zaplatíte při předání cukroví. V případě zasílání cukroví balíčkem České pošty lze druhou polovinu platby realizovat dobírkou (případně provést napoprvé úhradu celé částky převodem na účet).

Oblíbený citát

Nezáleží na tom, podle jakého receptu se přesně vaří, ale na tom, s jakou láskou se to dává dohromady.

Vykoupíme ořechy

Vážení návštěvníci našeho webu, rádi od Vás vykoupíme kvalitní vlašské ořechy z Vašich stromů.
Kontaktovat nás můžete zde.
Děkujeme Vám.